Освітня діяльність

Стратегія розвитку Стасівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Башкирцевої 2020 – 2025 рік

Про освітню діяльність школи Ви можете прочитати у файлі "Річний план роботи школи (2020-21)" (завантажити)

При вивченні курсу "Громадянська освіта" зв'язок навчального закладу з органами місцевого самоврядування став традиційним у навчальному процесі. Зустріч з сільським головою Давиденком С.О. та секретарем с/р Михайленко Ю.Д. розкриває перед учнями механізм діяльності с/р, завдання і можливості органів місцевого самоврядування та участь громади у вирішенні державних та місцевих проблем.

21 листопада 2019 р. за ініціативи та підтримки міжнародної сільськогосподарської компанії Corteva agriscience у школі вперше відбувся День юного фермера, учасниками якого стали більше 250 учнів та вчителів школи.

До інтерактивних уроків долучилися і працівники насіннєвого комплексу Corteva agriscience, який розташований у с. Стасі.

Проведення Дня юного фермера у с. Стасі - це крок до підвищення поінформованості учнів, їх батьків щодо перспектив та переваг роботи у с/г, коли є можливість отримати цікаву роботу і гідну зарплату у своєму населеному пункті.

НУШ спонукає до творчості не тільки вчителів початкової школи, а й вчителів старших класів. Про інноваційні технології початкової школи, як засобу розвитку інтересу до вивчення навчальних дисциплін ділилися Леськів Н.В. та Мамішова Т.В. на педагогічній раді з колегами

А ще "Як провести батьківські збори по-новому" провів тренінг практичний психолог Одинець І.М.

Педрада - жовтень 2019 року.

За круглим столом члени педколективу розглядали питання співпраці з дітьми групи ризику та роботу з їх батьками.

Не менш актуальною була розмова щодо вміння формувати в учнів позитивний інтерес до навчання.

12.09.2019 року відбувся діалог адміністрації школи з батьківською громадськістю.

Мета: ознайомити батьків з нормативно-правовою базою, освітньою діяльністю навчального закладу, знайти спільні шляхи реалізації основних завдань школи та як упередити булінг серед учасників навчального процесу в новому 2019-20 році.

У березні 2019 року в школі пройшов семінар практичних психологів і соціальних педагогів.

Практичний психолог школи Одинець І.М. провів з учасниками семінару тренінг.