Мобільний клас безпеки

Дата: 17.01.2024 17:59
Кількість переглядів: 15

З огляду на сучасні реалії в Україні створені мобільні класи безпеки. Цей проєкт впроваджує Національна поліція спільно з ДСНС. Мобільний клас безпеки – це спеціально оснащений транспортний засіб, у якому будуть навчати українців, зокрема дітей, правилам безпечної поведінки під час війни. А саме: - мінно-вибухові предмети, - домедична допомога, - правила поводження на воді, - правила поводження на вулиці, - правила дорожнього руху та інше. Сьогодні такий мобільний клас безпеки завітав до нашого навчального закладу. Учні 6-7 класів, були активними учасниками цих навчань. Їх об'єднали у три команди і розмістили по локаціях - "Мінна безпека", "Протипожежна безпека" та "Правила дорожнього руху". На жаль, оголошена тривога внесла свої корективи. Всі учасники освітнього процесу були змушені перейти в укриття. Але і тут робота продовжилася. Учні 9-11 класів уважно прослухали інформаційно-просвітницьку лекцію "Мінна безпека". Дякуємо за проведену роботу провідному інспектору ВТБ УЗНС ГУ ДСНС України в Полтавській області старшому лейтенанту сл. ЦЗ Миколі Павловському, провідному інспектору ВЗНС ПРУ ГУ ДСНС України в Полтавській області старшому лейтенанту сл. ЦЗ Роману Феньку, інспектору ЮП Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області капітану поліції Олександру Іванцю.