Завершення 1 семестру

Дата: 27.12.2023 16:40
Кількість переглядів: 13

З метою забезпечення якісного та організованого завершення 1 семестру 2023-2024 навчального року в нашому навчальному закладі було проведено урочисту лінійку. На ній було відзначено та нагороджено солодкими пакунками -ВІДМІННИКІВ: Калініченка Макара, Курзанцева Нікіту, Хірамонову Каміллу, Чередніченко Катерину, Гнойового Артема, Шутку Данила, Овчаренко Поліну, Солонаря Захара, Титара Тимофія, Моргунця Павла, Сопрун Поліну, Кравченко Аннну, Тютюнник Наталію, Кірілова Владислава, Колісник Мілану, Білаш Майю, Тихомирову Вікторію, Йощенко Інну, Дзюбан Анну, Медведську Анастасію, Карпенко Марію, Сушко Єлизавету, Шинкаренко Ангеліну, Стеценко Анастасію, Заїку Марію, Калатур Кароліну; - ПЕРЕМОЖЦІВ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД: Головатюкову Маріанну (ІІІ місце - укр.мова), Заїку Марію ( ІІ місце - укр.мова), Калатур Кароліну ( ІІІ місце - укр. мова), Карпенко Марію ( ІІІ місце - англ.мова), Дзюбан Анну ( ІІ місце - нім.мова), Шинкаренко Ангеліну ( ІІ місце - історія), Неділька Сергія ( ІІ місце - труд.навчання), Миценко Валентину ( ІІ місце - конкурс ім.Т.Шевченка); - УЧАСНИКІВ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД: Тютюнника Федора, Заболотного Вадима, Йощенко Інну, Горященко Дарину, Бур'яна Іллю, Сушко Єлизавету, Житника Івана, Овчаренка Владислава, Крісько Катерину, Винника Олега, Лунгу Вероніку, МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ім.Т. ШЕВЧЕНКА - Медведську Анастасію, МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКР.МОВИ ім ПЕТРА ЯЦИКА - Пучкову Олександру, Лимаренка Ігора, Заєць Олександру; - ВЧИТЕЛІВ, за сумлінну працю, навчання та виховання підростаючого покоління: Безноса Віктора Васильовича, Батир Любов Василівну, Матюха Олександра Володимировича, Кавеленову Тетяну Вікторівну, Балаусяк Крістіну Василівну, Безноса Володимира Васильовича, Йощенка Валерія Григоровича; - ВОЛЕЙБОЛЬНУ КОМАНДУ: Мосієнко Яну, Бакушину Кіру, Козирецьку Дарію, Крісько Катерину, Дзюбан Анну, Стеценко Анастасію, Карпенко Марію; - НАЙКРАЩОГО СПОРТСМЕНА ШКОЛИ - Неділька Сергія; - НАЙКРАЩОГО ФУТБОЛІСТА ШКОЛИ - Тютюнника Федора; - АКТИВІСТІВ ШКОЛИ: Крісько Катерину, Гингу Олександру, Заливадну Камілу, Белькова Назара, Овчаренка Владислава, Шинкаренко Ангеліну, Калатур Кароліну, Бондаренко Вероніку. Висловлюємо подяку за вашу старанність та зусилля, які ви вкладаєте у своє навчання. Здобуті знання та вміння є важливими для вашого майбутнього, тому продовжуйте розвиватися та досягати нових вершин. Бажаємо вам успіхів у навчанні та всіляких звершеннях!